Про нас

Привіт! Нас звати Олександра і Сергій. Ми з Одеси. У 2016 році ми відкрили інтернет-магазин Just So, який починався як проєкт зі створення листівок, а зараз він має близько 12 товарних хенд-мейд груп. За ці роки ми отримали тисячі клієнтів, пройшли через десятки фестивалів та ярмарків, взяли участь у низці благодійних заходів.

У 2021 році в нашому житті з’явися перший програвач вінілу, а нові платівки купувалися ледь не кожного тижня, і зараз нам складно уявити свій день без колективного прослуховування музики. В якийсь момент в наші голови прийшла думка, що асортимент Just So можна розширити вініловими платівками. Відчуття, коли ти береш до рук нову, ще запечатану платівку – неймовірні.

Ми завжди були схильні до авантюр, тому одружилися подумали, а чому б не спробувати зайнятися новою сферою бізнесу, побудованою на імпорті під час розпалу військових дій та нестабільного курсу національної валюти? Ентузіазм – наше все! Але як сказала Олександра: «Потім будемо шкодувати, що не спробували». Отож, пробуємо, і вітаємо вас на нашому сайті Just So Vinyl. Сподіваємось, що співпраця з нами принесе вам задоволення!

З повагою,

команда Just So.